لیگ دسته یک والیبال نوجوانان؛ هشت تیم صعود کننده مشخص شدند
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۴۵۰۵۶۱۱
مرحله مقدماتی لیگ دسته یک نوجوانان سال 1400 با معرفی هشت تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی به پایان رسید.
به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک رده سنی نوجوانان ایران جام سردار دلها که از جمعه (ششم اسفندماه) با حضور 14 تیم در مجموعه رفاهی سنگاچین شهر بندرانزلی آغاز شده بود، امروز (پنجشنبه 12 اسفند) به پایان رسید.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
تیمهای شهداب جوان یزد، کندوان شمال نور، همای عقاب و گیتیپسند اصفهان در پایان مرحله گروهی در رتبههای اول تا چهارم گروه اول قرار گرفتند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.
در گروه دوم نیز تیمهای وارنا گیلان، مقاومت بسیج تهران، آریا تنکابن و رعدپدافند با کسب جایگاههای اول تا چهارم گروه صعود کردند.
امروز (پنجشنبه دوازدهم اسفند) در آخرین روز مرحله گروهی لیگ دسته یک نوجوانان 6 دیدار برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:
آریا تنکابن 3 – اسپورت هوشیار تبریز صفر
قارتال سرعین 3 – افق قم 2
گیتیپسند اصفهان 3 – چادر ملو اردکان یک
مقاومت بسیج تهران 3 – سروقامتان همدان 2
شهداب جوان یزد 3 – کنداون شمال نور صفر
رعد پدافند 3 – پیام سرخرود 2
برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ دسته یک نوجوانان که روز جمعه سیزدهم اسفندماه برگزار میشود، به قرار زیر است:
ساعت ۱۰: شهداب جوان یزد – رعد پدافند
ساعت ۱۲:۳۰؛ همای عقاب – مقاومت بسیج تهران
ساعت ۱۵: کندوان شمال نور – آریا تنکابن
ساعت ۱۷:۳۰؛ وارنا گیلان – گیتیپسند اصفهان
انتهای پیام//
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: برنا روابط عمومی والیبال ایران اصفهان بسیج قم همدان یزد والیبال نوجوانان لیگ دسته یک
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۵۰۵۶۱۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه مسابقات یک چهارم نهایی جام حذفی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت
چادرملو اردکان – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
تراکتور تبریز- مس رفسنجان – ساعت ۱۹- ورزشگاه یادگار امام تبریز
گل گهرسیرجان – هوادار تهران – ساعت ۱۹ ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
سپاهان اصفهان – ملوان انزلی – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
انتهای پیام/